PLATBA

JAK MŮŽETE SVÉ ZBOŽÍ UHRADIT? 

HOTOVĚ NEBO KARTOU PŘI OSOBNÍM VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNĚ
ZDARMA

Objednané zboží zaplatíte hotově nebo kartou poté, co si jej u nás vyzkoušíte.

DOBÍRKOU
40 KČ

Platbu dobírkou můžete zvolit, pokud je Vaše zboží doručováno prostřednictvím České pošty. Dobírečné bude přičteno k ceně Vaší objednávky a zaplatíte jej společně s cenou zboží a dopravy při převzetí zboží.

PŘEVODEM NA ÚČET
ZDARMA

Zboží zaplatíte převodem na náš účet. Zboží Vám odešleme, jakmile nám platba dorazí (pokud máte ČSOB, je to zpravidla ještě tentýž den, pokud máte jinou banku, převod trvá většinou 1-3 pracovní dny). Jako variabilní symbol uvádějte prosím číslo objednávky. Číslo účtu pro platby z ČR: 282145848/0300 (CZK)

DOPRAVA

JAK VÁM ZBOŽÍ DOPRAVÍME A KOLIK TO BUDE STÁT?

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ/REZERVACE NA PRODEJNĚ
ZDARMA

Objednané zboží si můžete zdarma rezervovat u nás na prodejně (Tyršova 175, 256 01 Benešov). Pokud Vám zboží nebude sedět nebo se Vám nebude líbit, můžete ho u nás jednoduše nechat a nic neplatíte. 

ČESKÁ POŠTA
173 KČ (+40 KČ DOBÍRKA)

Objednané zboží Vám odešleme prostřednictvím České pošty. Po převzetí do přepravy Vám Česká pošta zašle SMS nebo e-mail o termínu jeho doručení. Doručení Vašeho balíčku trvá většinou 3-7 pracovních dnů.

DPD
135 KČ

Objednané zboží Vám odešleme prostřednicvtím DPD. DPD doručuje balíčky další den po jejich odeslání, o průběhu doručování Vás bude dopravce pravidelně informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Váš balíček by k Vám měl dorazit do během 3-7 pracovních dnů.